Kartki świąteczne dla firm z logo

Szukasz skutecznego sposobu na wzmocnienie wizerunku Twojej firmy? Chcesz utrzymać pozytywne relacje z pracownikami i zwiększyć swoje szanse na kontynuowanie współpracy z dotychczasowymi klientami, dostawcami i pozostałymi interesariuszami? Stanie się tak, jeżeli postawisz na dostępne w naszym sklepie kartki świąteczne. Kartki wykonane z użyciem wysokiej jakości papieru to znacznie lepsza propozycja niż wysłanie wiadomości mailowej czy sms-owej do kontrahenta. W ten sposób pokażesz, że traktujesz go w wyjątkowy sposób i zależy Ci na budowaniu bliskiej więzi. Będziesz mógł wyrazić klientom swoją wdzięczność za dotychczasową współpracę, a pracownikom podziękujesz za ich zaangażowanie w rozwój przedsiębiorstwa.

Kartki świąteczne  Znaleziono 709 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 102 z 709 elementów

Kartki  świąteczne Bożonarodzeniowe z logo

Nasze kartki świąteczne dla firm cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza ze względu na możliwość ich personalizacji. Kartki z logo pomagają w budowaniu świadomości marki – zwłaszcza, jeżeli trafią na biurko prezesa. Składając zamówienie na kartki bożonarodzeniowe i wielkanocne z naszej oferty możesz przesłać nam własne logotypy, a także inne elementy graficzne, które budują spójny system identyfikacji wizualnej. Dostępne w naszym sklepie internetowym firmowe kartki świąteczne nie mają nic wspólnego z kiczowatymi artykułami, których pełno w kioskach czy sklepach papierniczych. Oferujemy kartki z logo firmy, które projektujemy w profesjonalnej pracowni artystycznej. Każda z nich powstaje na wysokiej jakości papierze o utwardzonej fakturze, dzięki czemu bez najmniejszego problemu może być postawiona na biurku czy innych meblach. Nasze kartki na Boże Narodzenie wyróżniają się minimalistycznym designem, który budzi skojarzenia z prestiżem i elegancją. Są one stylowo dekorowane w procesie złocenia, wytłaczania, laserowego wycinania czy grawerowania. Wykorzystujemy poza tym nowoczesną technikę termodruku. W efekcie powstaje atrakcyjna wizualnie kartka, której nie powstydzi się nawet prezes cenionej

Kartki świąteczne biznesowe 

Do każdej kartki firmowej z logo możesz również dołączyć dowolne życzenia lub dedykację. Dzięki temu obdarowana osoba poczuje, że jest to gest płynący prosto z Twojego serca. Twoi pracownicy poczują się wyróżnieni, jeżeli w ten sposób podziękujesz za ich rzetelne wykonywanie obowiązków. Klienci natomiast zobaczą, że nie traktujesz ich wyłącznie jako źródła swoich dochodów. W naszej ofercie znajdziesz wiele nietypowych projektów kartek świątecznych dla firm. Pośród nich na uwagę zasługują zwłaszcza wycinanki 3D czy kartki świąteczne w formie pudełka z długopisem w środku. Interesującym pomysłem może być również dołączenie do kartki bożonarodzeniowej prezentu w formie vouchera na zakupy. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą bogatą ofertą firmowych kartek na święta – bożonarodzeniowych oraz wielkanocnych. Posiadamy wiele kolekcji zróżnicowanych stylistycznie, dlatego na pewno wybierzesz coś zgodnego z Twoimi preferencjami. Nasze kartki z logo powstają na wysokiej jakości papierze metalizowanym, który cechuje się niezawodną odpornością na rozrywanie. Niektóre motywy kartek zostały również wykonane z użyciem papieru ekologicznego. Kartki świąteczne możesz zamówić zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i stacjonarnym, który znajduje się przy ulicy Jana Nepomucena 13, lokal 7 w Przemyślu. Oferujemy również inne produkty, takie jak kalendarze firmowe oraz srebrne obrazki sakralne.